Slider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona główna

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie

Aktualności

Podziękowanie dla szpitala za wysoką jakość świadczonych usług

27.02.2019

Z przyjemnością publikujemy artykuł będący wyrazem wdzięczności naszego pacjenta za wysoką jakość opieki w naszym szpitalu.

dziennik.wschodni.pl


11 lutego 2019 – XXVII Światowy Dzień Chorego

08.02.2019

11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego ustanowiony przez św. Jana Pawła II w dniu 13 maja 1992 r. Wszystkim Pacjentom Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego w Lublinie, ich rodzinom oraz bliskim, życzę szybkiego powrotu do zdrowia, cierpliwości w znoszeniu trudów dnia codziennego, nadziei i siły w walce z chorobą. Przekazuję wyrazy uznania i wdzięczności całemu personelowi medycznemu za pracę i pełną troski opiekę nad ludźmi chorymi.

Marzena Kowalczyk
Dyrektor
Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Bożego w Lublinie


Konkurs „Najlepsza Pielęgniarka/Położna 2018 r. SPSzW im. Jana Bożego

01.02.2019

Dnia 31 stycznia 2019 r. już po raz trzeci odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu. Był on dwuetapowy: w pierwszym oceniano poziom zawodowy, zdolność do współpracy w zespole i osiągnięcia. Drugim etapem był merytoryczny test wiedzy.

W trzeciej już edycji konkursu organizowanego przez Szpital, mogło wystartować 400 pielęgniarek i położnych. O dopuszczeniu w szranki decydowała jednak ocena pracy kandydatki, zarówno ta wydana przez zwierzchników i współpracowników, jak i przez pacjentów.

Celem Konkursu było wzmocnienie rangi zawodu Pielęgniarki i Położnej oraz rozwijanie kreatywności i propagowanie kultury doskonalenia wiedzy.

Laureatki tytułu Najlepszej Pielęgniarki/Położnej 2018 r. SPSzW im. J. Bożego:

I miejsce – Pani Anna Piskor - Jurek
II miejsce – Pani Kinga Klasura
III miejsce – Pani Agata Siegieda

Dnia 31 stycznia 2019 ukazały się relacje w regionalnych mediach:
dziennikwschodni.pl "Najlepsze pielęgniarki nagrodzone."
kurierlubelski.pl "Najlepsza pielęgniarka szpitala im. Jana Bożego"

galeria...


Projekt i wykonanie: ANTARA
ANTARA Dynamic CMS