Slider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona główna

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie

Aktualności

DNI SPIROMETRII 2019

25.09.2019

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego
w Lublinie zaprasza na bezpłatne badania spirometryczne płuc!

Dnia 9 października 2019 roku, w ramach europejskiej kampanii "Healthy Lungs For Life" odbędą się w Naszym Szpitalu ogólnopolskie bezpłatne badania spirometryczne.

Więcej…


Nie czekaj w kolejce na badanie Tomografii Komputerowej (TK)!

13.09.2019

SPSzW im. Jana Bożego w Lublinie zaprasza do Pracowni Tomografii Komputerowej zlokalizowanej przy ul. Biernackiego 9 do korzystania z badań obrazowych tomografii komputerowej. Badania wykonujemy w ramach kontraktu z NFZ, za okazaniem skierowania.

Oferujemy profesjonalny sprzęt, wysoce wykwalifikowany personel oraz krótki czas oczekiwania.

Na badania można umawiać się telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem osób trzecich.

Rejestracja tel. - 81 740 42 63

Jeśli oczekują już Państwo w kolejce na tomografię, a chcielibyście szybciej skorzystać z badania wystarczy odebrać skierowanie z wybranej wcześniej placówki i poinformować o zmianie miejsca badania. Oryginał skierowania wystarczy dostarczyć do pracowni, gdzie kolejka jest krótsza. Każdy chory ma prawo do zmiany placówki.

Czas oczekiwania na  badanie TK sprawdzić można pod linkiem: Informator o terminach leczenia NFZ


Komunikat - zmiana miejsca udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie fizjoterapia ambulatoryjna

12.07.2019

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego informuje, iż z dniem 22 lipca 2019 roku Dział Fizjoterapii funkcjonujący aktualnie przy ul. Z. Herberta 21 w Lublinie zostanie czasowo przeniesiony do obiektów Szpitala przy ul. M. Biernackiego 9 w Lublinie.

Powyższe spowodowane jest realizacją przez Szpital projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WL 2014-2020. Projekt zakłada przeprowadzenie w Dziale Fizjoterapii prac remontowo-budowlanych, dostosowanie infrastruktury do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych, a także wyposażenie w sprzęt medyczny.

Planowany termin zakończenia remontu Działu Fizjoterapii ustalono na maj 2020 roku.


Projekt i wykonanie: ANTARA
ANTARA Dynamic CMS