Slider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona główna

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie

Aktualności

Ewakuacja oddziałów w SPSzW im. Jana Bożego - ćwiczenia

08.06.2018

Dnia 07 czerwca 2018 roku w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim  im. Jana Bożego w Lublinie w lokalizacji przy ul. Herberta 21 zostały przeprowadzone ćwiczenia z zasad zachowania i postępowania pracowników szpitala, na wypadek groźby podłożenia ładunku, pożaru lub innego miejscowego zagrożenia na terenie szpitala.

Więcej...                          Galeria

Dnia 07 czerwca 2018 roku ukazały się artykuły i relacje w regionalnych mediach.
Media o nas...
kurierlubelski.pl "Bomba i pożar w szpitalu przy ul. Herberta"
lublin112.pl "Bomba i pożar w szpitalu w Lublinie"


27 MAJA DZIEŃ DIAGNOSTY LABORATORYJNEGO

27.05.2018

Z okazji Dnia Diagnosty Laboratoryjnego pragnę złożyć serdecznie życzenia zadowolenia, wielu sukcesów, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Dziękuję za profesjonalną i rzetelną pracę,  która jest nieodzowną częścią nie tylko procesu diagnozy i leczenia, ale również profilaktyki zdrowotnej.

Marzena Kowalczyk
Dyrektor
Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Bożego w Lublinie


23 maja 2018 Rodzinny Festyn Zdrowotny

25.05.2018

W dniu 23 maja 2018 r. braliśmy czynny  udział w Rodzinnym Festynie Zdrowotnym w ramach obchodów VI Lubelskich Dni Promujących Zdrowie, który odbył się na Placu Lecha Kaczyńskiego przy Centrum Kultury.

W trakcie Festynu jego uczestnicy korzystali z bezpłatnych konsultacji i porad medycznych z zakresu edukacji zdrowotnej dla kobiet w ciąży i połogu których udzielały Panie położne. Panie pielęgniarki, natomiast oznaczały poziom glukozy we krwi, jak również  wykonywały pomiary tętna i ciśnienia krwi.

Utworzona własnoręcznie przez nasze Panie dietetyczki „Piramida Zdrowego Żywienia” jak również poczęstunek w postaci chipsów owocowo-warzywnych oraz porady dietetyczne cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników Festynu  i uzyskały wiele słów uznania.

Galeria

Podczas Festynu zachęcaliśmy również do korzystania z  usług medycznych naszego szpitala  oraz  prowadzonych przez nas badań profilaktycznych, tj. profilaktyki raka szyjki macicy i raka jelita grubego. (patrz: zakładka Program profilaktyki raka szyjki macicy (cytologia), Program profilaktyczny raka jelita grubego).


Projekt i wykonanie: ANTARA
ANTARA Dynamic CMS