Slider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona główna

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie

Aktualności

Alarm p/pożarowy w SPSzW im. Jana Bożego - ćwiczenia

10.07.2017

Dnia 05 lipca 2017 roku w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim  im. Jana Bożego w Lublinie w lokalizacji przy ul. Lubartowskiej 81 zostały przeprowadzone ćwiczenia z zasad zachowania i postępowania pracowników szpitala, na wypadek groźby podłożenia ładunku, pożaru lub innego miejscowego zagrożenia na terenie szpitala.

Więcej...       Galeria...

Dnia 05 lipca 2017 roku ukazały się artykuły i relacje w regionalnych mediach.
Media o nas...
Dziennik Wschodni - "Bomba w szpitalu w Lublinie? To ćwiczenia"
Kurier Lubelski - "Próbny alarm w szpitalu im. Jana Bożego przy ul. Lubartowskiej"
TVP3 - Panorama Lubelska: 5 lipca 2017, g. 18.30


OTWARCIE NOWOCZESNEJ PRACOWNI ENDOSKOPOWEJ

27.06.2017

Dnia 23 czerwca 2017 roku w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Bożego w Lublinie odbyło się uroczyste otwarcie Pracowni Endoskopowej w lokalizacji przy ul. Kruczkowskiego 21.

Więcej...

Galeria...

Dnia 26 czerwca 2017 roku ukazały się artykuły i relacje w regionalnych mediach.
Media o nas...
Radio Lublin - "Lublin: Endoskop w jakości HD"
Dziennik Wschodni - "Nowa era endoskopii". Inwestycja w szpitalu zakończona
Kurier Lubelski - "W szpitalu im. Jana Bożego otwarto pracownię endoskopową"


"BIAŁA NIEDZIELA" W SIENNICY RÓŻANEJ 4 CZERWCA 2017 r.

09.06.2017

Kontynuując realizację zadań w zakresie  promocji zdrowia i zdrowego stylu życia na terenie województwa lubelskiego zorganizowaliśmy kolejną akcję profilaktyczno-edukacyjną w miejscowości  Siennica Różana w dniu 04 czerwca 2017 r. Tak jak poprzednio już zrealizowane miała ona na celu przekazanie mieszkańcom gminy podstawowych zasad dbałości o własne zdrowie, wykonywanie badań przesiewowych w celu wykrywania chorób i wczesnego ich leczenia oraz zapobieganie poważnym następstwom chorób w przyszłości. Pacjenci mogli skorzystać z porad z zakresu ginekologii, chirurgii, pulmonologii, urologii, ortopedii, Panie pielęgniarki wykonywały badania poziomu glukozy w kierunku wykrywania cukrzycy, tętna i ciśnienia krwi równocześnie prowadząc edukację zdrowotną. Dużym zainteresowniem cieszyły się porady Pań dietetyczek z zakresu zdrowego żywienia i aktywności fizycznej.
W ramach działań marketingowych zaprezentowaliśmy mieszkańcom  bogatą ofertę naszych  usług medycznych.
W Siennicy Różanej udzielono około 150 porad i konsultacji medycznych.
Dziekując za wysiłek i aktywny udział pracowników szpitala w promocji zdrowia wśród mieszkańców Gminy na ręce Pani Dyrektor Marzeny Kowalczyk Wójt Gminy Siennica Różana przekazał  dyplom uznania.
Na zakończenie akcji promocyjnej zaproszono pracowników szpitala na występ zespołu tanecznego z Łucka jako wyraz uznania za zangażowanie i otwartość na drugiego człowieka.

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Siennica Różana Panu Leszekowi Proskurze za zaproszenie i pomoc w organizacji akcji.
galeria


Projekt i wykonanie: ANTARA
ANTARA Dynamic CMS