Slider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona głównaSlider strona główna

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie

Aktualności

18 października Dzień św. Łukasza – patrona Pracowników Służby Zdrowia

17.10.2019

18 października Kościół katolicki obchodzi święto liturgiczne św. Łukasza Ewangelisty – patrona lekarzy i całej Służby Zdrowia.

Jest to dzień, w którym w sposób szczególny powinniśmy pamiętać o osobach posługujących chorym – lekarzach, pielęgniarkach, położnych, diagnostach laboratoryjnych, fizjoterapeutach, radiologach, salowych i opiekunach medycznych.

Dlatego wyrażam moje głębokie uznanie Pracownikom Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego w Lublinie i dziękuję za wysiłek, oddanie w pracy, profesjonalizm w działaniu, serce, życzliwość i szacunek okazywany chorym.

Tadeusz Duszyński
Dyrektor
Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego

im. Jana Bożego w Lublinie


Szczepienia ochronne przeciw grypie w SPSzW im. Jana Bożego

01.10.2019

Program szczepień ochronnych przeciw grypie dla mieszkańców Miasta Lublin w wieku powyżej 65 lat. Przychodnia Lekarza Rodzinnego SPSzW im. Jana Bożego w Lublinie przy ul. Herberta 21 zaprasza osoby powyżej 65 roku życia na bezpłatne szczepienia ochronne przeciw grypie w dniach: od 02 października 2019 r. do 20 listopada 2019 r., od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00.

Kontakt telefoniczny: 81 760 42 22

UWAGA! Do szczepienia wymagana jest kwalifikacja lekarza rodzinnego.


DNI SPIROMETRII 2019

25.09.2019

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego
w Lublinie zaprasza na bezpłatne badania spirometryczne płuc!

Dnia 9 października 2019 roku, w ramach europejskiej kampanii "Healthy Lungs For Life" odbędą się w Naszym Szpitalu ogólnopolskie bezpłatne badania spirometryczne.

Więcej…


Projekt i wykonanie: ANTARA
ANTARA Dynamic CMS